přejít k hlavnímu menu | přejít k obsahuFyzická ostraha

Pro naše stálé klienty, jako součást uceleného souboru služeb, poskytujeme fyzickou ostrahu osob, majetku, informací a dalších oprávněných zájmů klientů.

Fyzická ostraha

Výběr a příprava pracovníků

Při výběru pracovníků pro fyzickou ostrahu je zejména kladen důraz na výborný zdravotní stav, fyzickou a psychickou odolnost a dále občanskou a trestní bezúhonnost. Nedílnou součástí příjímacích procedur je rovněž i pohovor s psychologem.

Integrované bezpečnostní řešení

Výkon služby probíhá na základě detailního bezpečnostního projektu vypracovaného v souladu se specifickými potřebámi zákazníka a řídí se interními předpisy společnosti. Kontrola objektu

Při přípravě bezpečnostního projektu je kladen důraz na synergii režimově technických a kontrolních mechanizmů spolu s adekvátním nasazením lidských zdrojů tak, aby bylo dosaženo optimálně funkčního a efektivního bezpečnostního systému.

Jsme připraveni vypracovat bezpečnostní analýzu objektu a nabídnout komplexní bezpečnostní služby včetně doplnění objektu o vhodné bezpečnostní technologie (EZS, EPS, CCTV, ACS …) a následně zajistit připojení objektu na Multifunkční dohledové centrum - pult centrální ochrany.

Okamžité posílení fyzické ostrahy

V návaznosti na službu zásahové skupiny může být fyzická ostraha posílena pracovníky výjezdu a to buď na základě předem dohodnutého harmonogramu, nebo podle okamžité bezpečnostní situace.

nahoru

Hlavní menuVaše případné dotazy rádi zodpovíme - kontaktujte nás!
CD PROFESIONAL security agency, s.r.o., V Holešovičkách 1446/10, Praha 8
tel. NON-STOP: +420 12 726, +420 242 490 111, fax: +420 242 490 305, GSM: +420 603 200 850